Strona głównaMotocykleLakiernik i blacharz samochodowy — dołącz do załogi autoryzowanego Dealera BMW

Lakiernik i blacharz samochodowy — dołącz do załogi autoryzowanego Dealera BMW

Globalna i prężnie rozwijająca się marka samochodowa, jaką bez wątpienia jest BMW, potrzebuje wykwalifikowanej kadry. Ważną część załogi pracowniczej stanowią doradcy ds. sprzedaży samochodów w salonach dealerskich oraz specjaliści ds. finansów. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do najważniejszych rodzajów stanowisk u autoryzowanych Dealerów BMW należą przede wszystkim lakiernik i blacharz samochodowy. Dzięki efektom ich pracy auto może być wykorzystywane na co dzień przez końcowych użytkowników. Jak zostać blacharzem lub lakiernikiem w BMW? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, koniecznie przeczytaj poniższy tekst.

Praca w BMW. Blacharz, lakiernik samochodowy – czym się zajmują przedstawiciele tych profesji?

Blacharz jest wykwalifikowanym pracownikiem fizycznym, który zajmuje się wytwarzaniem oraz naprawą wyrobów wykonanych z blachy. W niektórych branżach, w tym między innymi w sektorze motoryzacyjnym, blacharz zajmuje się również montażem poszczególnych elementów oraz naprawą podwozia.

Inny zakres prac leży w gestii lakiernika. Pracownik o tej specjalizacji skupia się na nakładaniu powierzchni (powłoki) lakierniczej. Celem jego pracy jest renowacja nadwozia w samochodzie.

W ostatnich latach popyt na usługi świadczone przez blacharzy i lakierników znacznie wzrósł. W przypadku takich dużych przedsiębiorstw stanowiska lakiernika i blacharza to dobrze opłacana praca. Warto zainteresować się pracą na tych stanowiskach pod szyldem BMW.

Praca BMW. Dlaczego warto pracować w BMW?

Czy praca dla Dealera BMW to dobry pomysł? Zdecydowanie tak – istnieje wiele przyczyn, dla których zatrudnienie w tej światowej marce to świetne rozwiązanie. BMW przyciąga wykwalifikowanych pracowników z różnych branż, oferując im między innymi:

  • atrakcyjne wynagrodzenia, które składają się nie tylko z płacy zasadniczej, ale także benefitów pozapłacowych (w tym m.in. dofinansowania kursów oraz szkoleń);
  • stabilne zatrudnienie na lata;
  • świetny wpis w CV – kilkuletnie doświadczenie zdobyte u tego światowego lidera to właściwie gwarancja, że przyszli pracodawcy z zainteresowaniem przeanalizują taką kandydaturę;
  • możliwość rozwoju oraz awansu.

Wszystkie te czynniki zwiększają zainteresowanie rozpoczęciem kariery w BMW – praca dla tej renomowanej marki jest postrzegana jako sukces zawodowy.

Praca w BMW. Jak aplikować?

W jaki sposób można zostać pracownikiem BMW? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: wysłać aplikację online. W tym celu nie musisz korzystać z internetowych portali ogłoszeniowych. Wystarczy odwiedzić witrynę firmową Dealera BMW https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/, by przejrzeć aktualne oferty pracy na terenie całej Polski. Można znaleźć tam informacje o wakatach na stanowiska blacharzy i lakierników, a także asystentów serwisu, doradców ds. sprzedaży samochodów i wiele innych.

Jeśli dostrzegłeś interesujące Cię ogłoszenie – aplikuj bez wahania! Być może Twoja decyzja będzie początkiem zawodowej przygody w światowej marce.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne