Strona głównaUncategorizedPomagamy w znalezieniu dobrego księgowego - portal Znany Księgowy.

Pomagamy w znalezieniu dobrego księgowego – portal Znany Księgowy.

Pomysł na portal znany księgowy narodził się całkowicie przypadkowo. Chcieliśmy znaleźć branżę dla której będziemy pozyskiwać klientów. Postawiliśmy wszystko na branżę księgową. Okazało się to idealnym wyborem. Obecnie łączymy klienta ostatecznego z biurami księgowymi. Wykorzystujemy licencjonowane oprogramowanie, które umożliwia nam na bezproblemowe dostosowanie się do zmian wprowadzanych przez ministra finansów. Jesteśmy terminowi i zawsze na czas wykonujemy zlecone nam usługi. Wysokość comiesięcznego abonamentu w zakresie obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej ustalana jest z każdym klientem indywidualnie w zależności od nakładu pracy na obsługę dokumentów firmowych. Naszym atutem jest wysoki standard usług przez co nasi przedsiębiorcy mogą skupić uwagę na prowadzeniu oraz rozwijaniu własnego biznesu pozostawiając w naszych rękach obsługę kadrowoksięgową swoich firm.

Oferta na usługi księgowe w naszej firmie

Z naszej handlowej oferty mogą skorzystać właściciele firm oraz przedsiębiorstw ale także klienci indywidualni. Zajmujemy się obsługą rachunkową, kadrową, płacową, finansową/ Dodatkowo wspieramy w zakresie ubezpieczeń i pomocy prawnej. Biuro rachunkowe Znany Księgowy proponuje także usługi z zakresu prowadzenia postępowań podatkowych, w tym między innymi reprezentowanie przedsiębiorców przed organami podatkowym i sadami administracyjnymi w zakresie obowiązków podatkowych. Proponujemy szeroki zakres usług księgowych począwszy od: zeznań corocznych pit, obsługa rozliczeń z zusem, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Ponadto proponujemy poniższy zakres usług: sprawdzenie dokumentów pod względem formalnorachunkowym, prowadzenie ewidencji przychodów, prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku vat, przygotowanie oraz dostarczanie do urzędu skarbowego comiesięcznych lub kwartalnych deklaracji vat, opracowanie oraz dostarczanie do us rocznych zeznań pit. Konsultacje oraz opracowanie zawieranych umów, pomoc w sprawach spornych, zmiany formy prowadzonej działalności, wezwanie do zapłaty i dochodzenie należności, otwieranie spółek prawa handlowego. Z przyjemnością spotkamy się z państwem oraz odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Co nas cechuje ? elastyczność – dopasowujemy ofertę do klienta; solidność – doprowadzamy wszelkie sprawy do końca; wygoda – udostępniamy duży parking przed biurem księgowym; zadowolenie – nasi przedsiębiorcy nie muszą o nic się martwić. Napisz lub zadzwoń do naszego biura. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgoweznany-ksiegowy.pl .

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne