Strona głównaMotoryzacjaProfesjonalne kosmetyki do pielęgnacji aut

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji aut

Każdy miłośnik czterech kółek wie, że poza kwestiami technicznymi warto zadbać o estetykę samochodu. Odpowiednio dobrane kosmetyki oprócz poprawy wyglądu znacząco wpłyną na użytkowanie i żywotność materiałów. Będą również świetnym rozwiązaniem dla osób, które zajmują się sprzedażą aut. W jakie produkty warto zainwestować?

Pielęgnacja lakieru

Lakier każdego dnia narażony jest na działanie czynników atmosferycznych oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Stosowanie odpowiednich kosmetyków samochodowych zapewni zabezpieczenie powierzchni przed niepożądanymi zarysowaniami. Produktem, który idealnie sprawdzi się w tej roli jest wosk. Oprócz zabezpieczenia lakieru produkt ten wydobędzie z niego prawdziwą głębię koloru. Jego trwałość wynosi około 2 miesięcy, a aplikacja jest szybka i łatwa.

Felgi i opony

Jeśli chcemy przedłużyć żywotność naszych opon, najlepszą decyzją będzie zainwestowanie w profesjonalne kosmetyki samochodowe. Świetnym rozwiązaniem są zestawy do pielęgnacji kół. W ich skład najczęściej wchodzi produkt do usuwania zanieczyszczeń metalicznych z felg, kołpaków i lakieru, dressing do opon zapewniający połysk i specjalna gąbka umożliwiająca wygodną aplikację produktów. Pędzelek detailingowy zapewni doskonałą precyzję przy najbardziej wymagających czynnościach.

Wnętrze auta

Estetyczne wnętrze pojazdu niesamowicie wpływa na komfort jazdy. Kosmetyki do pielęgnacji aut zapewnią zadbaną tapicerkę, wykładzinę oraz kokpit. Specjalistyczne preparaty do czyszczenia wnętrza są proste w użyciu i bezpieczne dla czyszczonych powierzchni, a ich dodatkowym atutem jest świeży i przyjemny zapach. Dzięki odżywce do skóry samochodowej tapicerka będzie zabezpieczona przed pęknięciami i przesuszeniem zachowując przy tym naturalny wygląd. W połączeniu ze specjalistyczną szczotką do czyszczenia skóry wnętrze Twojego samochodu będzie niesamowicie zadbane. Aby uniknąć uszkodzeń włosie powinno być delikatne ale równocześnie skuteczne. Idealną proporcją jest 30 procent włosia naturalnego oraz 70 procent syntetycznego.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne